„DS18B20“ belaidis temperatūros jutiklis stebi temperatūrą realiu laiku jūsų namuose ar lauko erdvėse. Šis temperatūros jutiklis pritaikytas „Sonoff TH“ bet gali būti naudojamas ir su kitas įrenginiais. „Wi-Fi“ temperatūros jutiklis, kuris belaidžiu būdu gali perduoti temperatūros duomenis per „iOS“ / „Android APP eWeLink“ programėlę į mobilųjį telefoną. Kol jūsų telefone yra tinklas, galite bet kur sekti duomenis.

temperatūros jutiklis Jis yra atsparus vandeniui, kurį galima plačiai naudoti drėgnose patalpose ar vandenyje, tokiose kaip žuvų akvariumas, šaldiklis, baseinas ir kt. Pagaminta iš nerūdijančio plieno temperatūros zondo, jis yra ilgaamžis ir labai jautrus. Matavimo temperatūros diapazonas yra nuo -55 ℃ iki + 125 ℃. Jis gali būti naudojamas labai žemoje ir labai aukštoje temperatūroje. Maitinimo diapazonas yra nuo 3,0 V iki 5,5 V.

Kaip tai naudoti su „Sonoff TH“? Tiesiog prijunkite nuotolinį temperatūros jutiklį prie „Sonoff TH“ belaidžio jungiklio šoninės sąsajos. Galite prijungti „Sonoff TH“ su bet kokia buitine technika ar elektriniais prietaisais, kuriuos galima įjungti arba išjungti nuotoliniu būdu iš mobiliojo telefono.

Norėdami pridėti jį prie APP, pirmiausia turėtumėte paspausti ir palaikyti mygtuką „Sonoff TH“, kol greitai sumirksės žalias šviesos diodas. Tada galite atidaryti savo „eWeLink“ (atsisiųsti iš „Google Play“ ar „APP Store“). Įveskite „WiFi“ vardą ir slaptažodį, tada pakeiskite įrenginio pavadinimą. Iškart po to, kai sėkmingai jį įtraukėte į savo sąrašą, galite paliesti įrenginį, kad patektumėte į jo valdymo sąsają. Realaus laiko temperatūra bus sinchroniškai rodoma įrenginio sąsajoje. Temperatūros duomenys bus rodomi tiek ℃, tiek ℉.

Automatiniame režime galite iš anksto nustatyti temperatūros diapazoną, kad jūsų prietaisas įsijungtų arba išsijungtų, kai realaus laiko temperatūra patenka į diapazoną. Galite pasirinkti jį įjungti, kai temperatūra yra aukštesnė už nurodytą, ir išjungti, kai temperatūra yra žemesnė už kitą nurodytą. Automatiniame režime negalima paliesti, kad įjungtumėte / išjungtumėte įrenginį.

Dabar savo kambaryje sumontavau „Sonoff TH“ su namų temperatūros jutikliu. Kad kambarį būtų komfortabili temperatūra, leiskite jam iš anksto įjungti prijungtą ventiliatorių, kai temperatūra yra aukštesnė nei 36 ℃, ir išjunkite ventiliatorių, kai temperatūra yra žemesnė nei 30 ℃.

Norėdami parodyti veikimą, paruošiau du puodelius vandens: vienas yra karštesnis nei 36 ℃, kitas yra žemesnis nei 30 ℃. Kol įleidžiu jutiklį į karštą vandenį, ventiliatorius automatiškai įsijungia, kai jis kerta 36 ℃. Tada aš įdedu jutiklį į šaltą vandenį, ventiliatorius yra išjungtas, kol jis yra mažesnis nei 30 ℃. Žemiau yra parodomasis vaizdo įrašas:

Back to list

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *