Prekių pristatymas

Jūsų įsigytas prekes internetinėje parduotuvėje Improveit.lt pristatysime Jums patogiu būdu
dpd
Kaina nuo 3,87 €

Kurjeris

Gaukite savo pirkinius tiesiai į namus ar biurą

dpd
Kaina nuo 2,8 €

Į DPD pickup paštomatą

Atsiimkite savo pirkinius DPD pickup paštomate

omniva pristatymas
Kaina nuo 2,8 €

Į Omniva paštomatą

Atsiimkite savo pirkinius Omniva paštomate

Kaina nuo 3 €

Į LP EXPRESS paštomatą

Atsiimkite savo pirkinius LP EXPRESS paštomate

Nemokamai

Atsiėmimas parduotuvėje

Nemokamas atsiėmimas parduotuvėje

Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Prekes į namus, siuntų taškus ir paštomatus galime pristatyti visoje Lietuvoje. Tikslesnę informaciją apie prekių pristatymo kainas ir atsiėmimo vietas bei terminus rasite prie prekės ir pasirinkę pristatymo būdą pirkimo metu.

Prekes pristatyme per 1–3 darbo dienos, jei tik prekės kortelėje nėra nurodyta kitaip.

LP EXPRESS paštomatai

Atsiimkite siuntą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminaluose!

Norėdami gauti užsakytas prekes Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą sumokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalo. Prekių užsakymo metu Jums reikia pasirinkti “LP Express Paštomatai” pristatymo metodą ir artimiausią LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą.

Siuntų atsiėmimas, naudojantis LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalais, yra itin greitas ir patogus. Visa procedūra yra labai paprasta. LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.


Pristatymas
per 2–4 d. d.

 • Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
 • Siuntas atsiimsite terminale suvedęs SMS žinute ir (ar) el. paštu gautus du PIN kodus.
 • LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą ir 7 d. per savaitę, todėl siuntas galėsite atsiimti patogiausiu metu.
 • Plačiausiame ir tankiausiame LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų tinkle galėsite pasirinkti sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą.

Siuntos dydis

Didžiausias LP EXPRESS siuntinio svoris – 30 kg. Siuntinys turi tilpti į vieną iš žemiau nurodytų siuntos pakuotei taikomos maksimalių matmenų ribos (centimetrais):

XS – 18,5 x 8 x 61;

S – 35 x 8 x 61;

M – 35 x 17,5 x 61;

L – 35 x 36,5 x 61;

XL – 35 x 74,5 x 61.

Siuntų saugojimo laikotarpis

Siuntų terminale siunta laikoma 4 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra LP EXPRESS siuntų terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus SMS žinute. Siuntą atsiimsite terminale suvedę SMS žinute gautus du PIN kodus. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto siuntų terminalo. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš siuntų terminalo.  Pasibaigus 4 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į Improveit.lt. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

Kaip naudotis LP EXPRESS paštomatu

omniva pristatymas

Omniva paštomatai

Prekių pristatymas į Omniva savitarnos terminalus

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią Omniva paštomatą.

 

Pristatymas per 1–4 d. d.

 • Gavę SMS žinutę / el. pašto pranešimą su siuntos atsiėmimo kodu, galite važiuoti pasiimti prekės.
 • Siuntų terminalo meniu pasirinkite norimą kalbą, tada paspauskite „Atsiimti siuntą“.
 • Įveskite atidarymo kodą, gautą SMS ar el. paštu.
 • Atsidarius terminalo durelėms, pasiimkite savo siuntą.
 • Svarbu! Uždarykite dureles ir ekrane paspauskite „Toliau“.
 • Jei Jums reikalingas kvitas, galite jį atsispausdinti.
 • Visi Lietuvoje veikiantys OMNIVA paštomatai.

Siuntos dydis

Didžiausias Omniva siuntinio svoris – 30 kg. Siuntinys turi tilpti į vieną iš žemiau nurodytų dėžių:

 • S: 8 cm x 38 cm x 64 cm (mažiausias dydis: 2 cm x 9 cm x 14 cm)
 • M: 19 cm x 38 cm x 64 cm
 • L: 41 cm x 38 cm x 64 cm

Siuntų saugojimo laikotarpis

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į Improveit.lt. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

Kaip naudotis Omniva paštomatu

lietuvos pastas

Lietuvos paštas

Atsiimkite prekes iš Lietuvos Pašto skyriaus!

Pristatymas per 3–7 d. d.

 • Užsakytas Improveit.lt prekes atsiimkite Jums artimiausiame pašto skyriuje!
 • Lietuvos Pašto skyriuje galite atsiimti siuntą, kurios bendras svoris neviršija 20 kg.
 • Atvykite atsiimti prekes tik gavę SMS žinutę bei el.laišką su informacija, kad prekė pristatyta į Jūsų pasirinktą Lietuvos Pašto skyrių.
 • Užsakytas prekes iš Lietuvos Pašto skyriaus būtina atsiimti per 3 darbo dienas po Improveit.lt patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Lietuvos pašto skyriuje.

Siuntos dydis

Į Lietuvos Pašto skyrius pristatomos siuntos, kurių bendras svoris yra mažiau arba 20 kg. Tikslią informaciją ar Jūsų siunta gali būti pristatyta į Jūsų pasirinktą Lietuvos pašto skyrių, nurodysime užsakymo metu.

Dėmesio:

 1. Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu.
  Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).
 2. Perkant lizingu, prekes atsiimti ir vartojimo kredito sutartį pasirašyti gali tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Prekes atsiimantis asmuo privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę) ir jo kopiją, o taip pat kitus Improveit.lt vadybininko nurodytus dokumentus.
dpd pristatymas

DPD Pickup

Prekių pristatymas DPD Pickup taškus

Pickup siuntų taškų ir terminalų tinklas suteiks laisvės – nebereikės derintis prie kurjerio atvykimo laiko ar jaudintis, jog atvykus kurjeriui, nieko nebus namie. Nuo šiol galite siųsti ir atsiimti siuntas bei grąžinti e. parduotuvėje įsigytas prekes Jums tinkamu metu iš Jums patogaus Pickup siuntų taško ar terminalo visoje Lietuvoje.

Pristatymas per 1–4 d. d.

 • Užsakytas prekes gaukite patogiu laiku ir patogioje vietoje visoje Lietuvoje!
 • Improveit.lt svetainėje į DPD Pickup siuntų savitarnos terminalą galite užsisakyti prekes, kurių dydis yra iki: 61 x 44 x 37 cm. Maksimalus siuntos svoris: 20 kg.
 • Gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir (ar) el. paštu apie į terminalą jam pristatytą siuntą.
 • Atsiimti siuntą galima per 7 d.
 • Raskite artimiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą.

Siuntų saugojimo laikotarpis

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra DPD Pickup terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į Improveit.lt. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

dpd

DPD kurjeris

Prekių pristatymas per Venipack kurjerį

Su DPD kurjerio pristatymu savo užsakymus gaukite per 1 d.d.  Kurjeriai siuntas pristato nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val. Šeštadieniais siuntas pristato didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje. Siuntos pristatymo laikas priklauso nuo to, kurioje kurjerio aptarnaujamo maršruto vietoje yra adresatas.

Siuntinių pristatymo kaina Lietuvoje:
iki 30 kg  – 3,89 eur

Pristatymas per 1–3 d. d.

 • Užsakytas prekes gausite savo nurodytu adresu.
 • Pasirinktinai galite pasikeisti savo siuntos pristatymo būdą, vietoj kurjerio pristatymo galite pasirinkti kad prekes įdėtų į PickUp paštomatą.
 • Kurjeris susisiekia telefonu dėl siuntinio pristatymo laiko.

Atsiėmimas parduotuvėje

Prekių atsiėmimas parduotuvėje

Greita – pasirinkus prekių atsiėmimą Improveit.lt prekių atsiėmimo punkte ir patvirtinus užsakymą darbo dienomis iki 16 val., prekes galėsite atsiimti jau tą pačią dieną!

Prekių atsiėmimas:
nemokamai!

Atsiėmimas: Savanorių pr. 194 – 222 k., Kaunas

 • Užsakytas iki 16 val. prekes galima atsiimti tą pačią diena, jeigu nenurodyta kitaip
 • Atsiimti prekių vykite tik gavę pranešimą SMS žinute, kad Jūsų prekė paruošta atsiimti.
 • Parduotuvės darbo laikas.