SIUNTIMO INFORMACIJA

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo, prekės svorio. Daugiau apie prekių pristatymo būdus ir kainas galite rasti puslapyje Pristatymas.

Prekių pristatymo terminas yra nurodytas prie prekės, dažniausiai siuntimas užtrunka nuo 2 iki 7 dienų nuo pasirinkto pristatymo būdo. Apie pristatymo būdus ir terminus galite rasti puslapyje Pristatymas.

Gavę Jūsų užsakymą iš el.parduotuvės Improveit.lt kuris yra apmokėtas, prekes išsiunčiami kitą darbo dieną iki 10 val ryto.

Jeigu atlikinėjote užsakymą ir atsiskaitymo būdą pasirinkote “Bankinis pavedimas”, mes Jūsų užsakytas prekes išsiųsite tik gavę Jūsų mokėjimą iš banko.

Taip, prekių nuotraukos parduotuvėje yra to produkto kuris nurodytas prekės pavadinime ir aprašyme. Prekės spalva gali skirtis nuo realios prekės spalvos, dėl Jūsų monitoriaus parametrų nustatymų ar kitų nustatymų.

PAYMENT INFORMATION

Jeigu už pirkinius atsiskaitote per paysera sąskaitą ar elektroninę bankininkystę Jūsų mokėjimą matome iš karto, jeigu pasirenkate mokėjimo būdą bankinį pavedimą, tai mokėjimas gali būti įskaitytas per 24h, priklausomai nuo Jūsų banko.

Norų sąrašas tai Jūsų asmeninis prekių krepšelis kur Jūs galite išsisaugoti visas prekes kurios Jus domina ir ketinate įsigyti vėliau. Norų sąraše galite išsisaugoti neribotą skaičių prekių.

Jeigu gavote prekę kuri neatitinka pirktos prekės aprašymo, prekę pakeisime į tą kurią pirkote, arba grąžinsime pinigus gavę prekę atgal.

Jeigu prekė kurią pirkote buvo sugadinta tranzito metu, pakeisime prekę arba grąžinsime  pinigus gavę prekę atgal.

Daugiau informacijos galite rasti puslapyje Prekių grąžinimas.

Atšaukti arba pakeisti savo užsakymą galite iki tol kol Jūsų užsakymas yra dar neišsiųstas Jums. Apie Jūsų prekių užsakymo būklę galite pasitikrinti puslapyje Užsakymo tikrinimas , taip pat Jus gaunate informacinį el.pranešimą apie Jūsų užsakymo statusą.

Jeigu Jūsų užsakymas jau buvo išsiųstas informacija galite rasti puslapyje Prekių gražinimas.