Kaip patogiai valdyti namų apšvietimą? Apšvietimo laikmačiai gali automatiškai įjungti / išjungti apšvietimą ar buitinę techniką iš anksto nustatytu laiku. Yra daugybė skirtingų tipų šviesos laikmačių. Bet su šia rėle lauko apšvietimo laikmatis gali būti naudojamas automatiškai valdyti išorinius įrenginius, tokius kaip baseinas, laistymo sistema, garažo durų apšvietimas, lauko apšvietimas ir kt. operacija. Šiandien noriu jums pristatyti ekonomiškiausią daugiafunkcinį laiko jungiklį. Tai ne tik palaiko įvairius laiko nustatymo tipus, bet ir palaiko nuotolinio įjungimo / išjungimo funkciją ir dar daugiau funkcijų.

sonoff pow2 automatizavimas „SONOFF POWR2“ yra belaidis „Wi-Fi“ jungiklis kuris palaiko nuotolinį įjungimą / išjungimą, matuoja energijos suvartojimą, tikrina galią realiuoju laiku, matuoja energijos sąnaudas nurodytam laikui.

Įrenginys turi CE ir RoHS sertifikatą. Jūs net neįsivaizduojate, kaip man šis prietaisas patinka. Jis nedidelis ir turi tiek funkcijų ir galimybių tokių kaip pavyzdžiui stebėti savo prietaisų galią. Taip pat galite nustatyti  įrenginių ar elektrinių prietaisų įsijungimo ir išsijungimo serijas skirtingiems laikams.

„Sonoff Pow2“ palaiko 90 ~ 250 V kintamosios srovės įėjimą, jo maksimali įėjimo srovė yra 15 A, o maksimali galia – 3500 W. Toliau aš jums parodysiu, kaip ja naudotis.

Pirmiausia prijunkite SONOFF POWR2 prie lempos ar kito apšvietimo šaltinio. Laidų jungtis yra tokia: powR2 sonoff
Tada pridėkite įrenginį prie „iOS“ arba „Android EWeLink“. Jei dar neatsisiuntėte jo, atsisiųskite jį į „Google Play“ arba „APP Store“. Įdiekite jį ir užregistruokite sau sąskaitą, prisijunkite.

Paspauskite ir palaikykite „Sonoff Pow“ poravimo mygtuką, pamatysite, kad žalias šviesos diodas pradės mirksėti. Tada „EweLink“ spustelėkite „+“, pasirinkite mirksėjimo būdą ir bakstelėkite Pirmyn. Kai atliksite paiešką įrenginyje, jūsų bus paprašyta įvesti „WiFi SSID“ ir slaptažodį. Tada galite pavadinti savo įrenginį, kad galėtumėte pridėti. Jei norite sužinoti daugiau apie pridėjimo veiksmus, apsilankykite čia: http://ewelink.coolkit.cc/?p=1567

„Sonoff POWR2“ prietaisas pridėtas. Norėdami patekti į valdymo sąsają, bakstelėkite įrenginį. Čia visada rodoma prijungto įrenginio realiojo laiko galia. Bakstelėkite įjungimo / išjungimo piktogramą, galite ją nuotoliniu būdu įjungti arba išjungti. Spustelėję kairiąją piktogramą, galite išmatuoti tam tikro laikotarpio energijos suvartojimą.

Bakstelėję dešinę piktogramą, galite patikrinti dienos energijos suvartojimą ir mėnesio energijos suvartojimo duomenis. Sužinokite, kuris įrenginys sunaudoja daugiausia, padės sutaupyti elektros energijos.

Kaip matote mygtuko laikmatį ir atgalinės atskaitos laikmatį. Bakstelėdami „Laikmatis“, galite nustatyti vienkartinius / kartotinius laiko grafikus, kad nustatytu laiku įjungtumėte / išjungtumėte įrenginį. Dabar galite naudoti šią funkciją lauko šviesos laikmačiams nustatyti. Galite nustatyti laikmačius, kad įjungtumėte / išjungtumėte šiltnamį, baseiną, lauko šviesą, garažo apšvietimą ir kt.

Atgalinės atskaitos laikmatyje galite nustatyti įjungti / išjungti įrenginį nustatytu atgalinio laiko skaičiavimo laiku.

Turėdami nebrangų „Sonoff Pow“ įrenginį, galite nuotoliniu būdu valdyti savo įrenginį, nustatyti dienos laikmatį ir stebėti bei matuoti energijos sąnaudas vienu galingu išmaniuoju jungikliu. Palyginkite su kitu lauko šviesos laikmačiu ir išmaniuoju jungikliu, „Sonoff Pow“ yra ekonomiškesnis ir galingesnis. Nepamirškite, kad jis turi CE ir RoHS sertifikatą, kokybė yra puiki. Štai kodėl jis parduodamas kiekvieną kartą, kai ateina nauja siunta.
„Sonoff Pow“ demonstracinis vaizdo įrašas:

Šią išmaniąją relę galite įsigyti mūsų parduotuvėje

Back to list

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *