Elektroninė bankininkystė

Mokėkite greitai ir patogiai! Atsiskaitykite per didžiausius Lietuvos bankus.

Mokėkite per elektroninę bankininkystę!

Atsiskaityti internetinėje parduotuvėje Improveit.lt galima naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje Improveit.lt už pirkinius galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

 Dėmesio: atkreipiame dėmesį, jog kiekvienas iš paminėtų bankų pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

  1. Užpildykite savo pažymėtus kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite “El. bankininkystė” ir paspauskite “Apmokėti”.
  2. Improveit.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Improveit.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Improveit.lt neperduodami.

Kaip atsiskaityti per Paysera sąskaitą?

  1. Pasirinkite atsiskaitymą per Paysera sąskaitą ir jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas.
  2. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą.
  3. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o jūs vėl sugrįšite į Improveit.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.